Loading...
x

ÇÖZÜMLER

Anasayfa > Çözümler > E-Flow Çözümleri > KVKK Çözümleri > G-Terra

Menü

G-Terra

Aynı departmandaki kullanıcılar ortak cevaplara erişebilme. Daha önce doldurulan bölümleri kolayca ayrıştırma. Kategorilerdeki bölümler arasında hızlı ve esnek geçiş özelliği.İşaretlenen veri tiplerine süre tiplerini tek tek seçip girmek yerine tek seferde belirleyip tümüne uygulama.

 

Esnek ve sade yapısı ile süre tipini ve süreyi seçerek maksimum saklama süresi hesaplamaVerilerin yurtdışına aktarılıp aktarılmadığı ve yurtdışı aktarım koşulları.Bölümle ilgili bilgi kaydetmediğinizde ilgili sayfayı hızlıca geçebilme.Kullanıcılarınız sayfaları boş geçmesini veya atlamasını engelleyebilme ve ilgili yerdeki bilgileri doldurma kolaylığı.Boş bırakılan, atlanılan veya unutulan bölümleri hatırlatma özelliği.

 

Her sayfadan sağ alt köşedeki buton sayesinde erişebileceğiniz “Aksiyon Planları ve Notlar” sayfasından üzerinizdeki işleri görebilir, Yeni iş ekleyebilir ya da var olan işlerinizi ve durumlarını güncelleyebilirsiniz., gerek gördüğünüz yerlerde notlar alabilirsiniz.Üstelik tek tıkla hem “Aksiyon Planlarınızı” hem de “Notlarınızı” excel formatında alabilirsiniz.G - Terra


G - Terra


G - Terra


G - Terra


G - Terra


G - Terra


G - Terra


G - Terra